Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Antoniego Padewskiego w Kosakowie
Nowy Kościół

Aktualności

Ogłoszenie Wielkanocy i Świąt ruchomych

Wiedzcie, Bracia najmilsi, że dzięki miłosierdziu Bożemu, tak jak zakosztowaliście radości narodzenia Pana naszego, Jezusa Chrystusa, tak i dziś oznajmiamy wam radość najbliższej Paschy – Zmartwychwstania naszego Pana i Boga.

17 lutego będzie Środa Popielcowa i początek Wielkiego Postu.

4 kwietnia z radością będziemy celebrować Paschę naszego Pana Jezusa Chrystusa.

16 maja będzie Wniebowstąpienie naszego Pana Jezusa Chrystusa.

23 maja dzień Zesłania Ducha Świętego.

3 czerwca uroczysty obchód Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.

28 listopada będzie pierwsza niedziela Adwentu naszego Pana Jezusa Chrystusa, któremu cześć i chwała na wieki wieków. Amen.

PLAN  MSZY  ŚWIĘTYCH  KOLĘDOWYCH

2 0 2 1

SOBOTA  02.01.2021 r. godz. 11.00

K O S A K O W O

Ulice: Żeromskiego, Jaśminowa, Narcyzowa, Żonkilowa, Stokrotkowa, Kaktusowa, Fiołkowa

NIEDZIELA  03.01.2021 r.  godz. 16.00

P O G Ó R Z E

Ulice: Wiejska, Dobke, Kołłątaja, Prusa, Kasprowicza, Różewicza, Herberta, Poświatowskiej, Baczyńskiego, Dunina, Miłosza, Krasickiego, Modrzejewskiej, Azaliowa, Nagietkowa

ŚRODA  06.01.2021 r. godz. 16.00

D Ę B O G Ó R Z E

Ulica: Pomorska

CZWARTEK  07.01.2021 r. godz. 18.30

K O S A K O W O

Ulice: Chrzanowskiego, Chabrowa, Nad Stawem

PIĄTEK  08.01.2021 r. godz. 18.30

D Ę B O G Ó R Z E

Ulice: Lniana, Okopowa, Konopna, Chmielna, Piwna, Gronowa, Miętowa, Żytnia

SOBOTA  09.01.2021 r.  godz. 11.00

K O S A K O W O

Ulice: Makowa, Irysowa, Liliowa, Gerberowa, Rumiankowa, Konwaliowa, Krokusowa, Rzemieślnicza, Tulipanowa, Hiacyntowa, Lawendowa

NIEDZIELA  10.01.2021 r. godz. 16.00

P O G Ó R Z E

Ulice: Kościuszki /nr 54,56,58,60,62,64,66,68,70.72,74,76/, Osiedle Baczyńskiego, Staszica / nr 1,2,3,5 /,  Korczaka, Twardowskiego

WTOREK  12.01.2021 r. godz. 18.30

D Ę B O G Ó R Z E

Ul. Jagodowa, Owocowa, Poziomkowa, Grzybowa, Cytrynowa, Rydzowa, Pomarańczowa, Rzepakowa, Limonkowa, Borowikowa, Leśna Polana

ŚRODA  13.01.2921 r. godz. 19.00

D Ę B O G Ó R Z E

Ulice: Jęczmienna, Koperkowa, Warzywna, Owsiana, Pszeniczna

CZWARTEK  14.01.2021 r. godz. 18.30

K O S A K O W O

Ulice: Wrzosowa, Daliowa, Maciejkowa, Aksamitna, Szarotki, Goździkowa, Skalniakowa, Bratkowa

PIĄTEK  15.01.2021 r. godz. 18.30

D Ę B O G Ó R Z E

Ulice: Roślinna, Zbożowa, Łubinowa, Wiosenna, Letnia, Słonecznikowa, Oliwkowa, Zielna Kukurydziana

SOBOTA  16.01.2021 r. godz. 11.00

D Ę B O G Ó R Z E

Ulice: Sezamkowa, Paprykowa, Dyniowa, Agawy

NIEDZIELA  17.01.2021 r. godz. 16.00

K O S A K O W O

Ulice: Kalinowa/ domki / Kalinowa / bloki nr 6 i 10 /, Różana, Słonecznikowa, Astrowa, Paprotkowa, Dzikiej Róży, Kminkowa, Sasankowa, Malwowa   

Zobacz wcześniejsze aktualności
Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log