Żywy różaniec dzieci

Nasza grupa jest owocem październikowych spotkań na wspólnym odmawianiu różańca świętego. Każdego dnia października ubiegłego roku odmawialiśmy różaniec i poznawaliśmy małych tytanów modlitwy, jakimi były dzieci, które zostały już wyniesione na ołtarze jako święci i błogosławieni. Po umocnieniu modlitwą i przykładem świętych pojawiła się inicjatywa, by kontynuować to piękne dzieło odmawiania każdego dnia jednej dziesiątki różańca. Dlatego też powstała nasza wspólnota modlitewna.

IMG_1389

Spotykamy się raz w miesiącu na spotkaniu formacyjnym w naszej salce parafialnej. W każdą pierwszą niedzielę po Mszach św. następuje wymiana tajemnic.

Jeśli lubisz modlić się na różańcu i chcesz w ten sposób pomagać Matce Bożej zaprowadzać na ziemi Królestwo Jej Syna, dołącz do nas. Pan Jezus powiedział w Ewangelii: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie”. Zatem modlitwa wielu ma szczególną moc.

Może i Ciebie Pan Jezus powołuje do tej dziecięcej wspólnoty modlitewnej?

Galeria zdjęć z naszych spotkań:

Wielkopostne „Memory”

Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log