Ogłoszenia/Kolędy

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

12.08.2018 r.

1. Trwa czas wakacji. Panu Bogu dziękujemy za piękną pogodę, możliwość wypoczynku, odwiedzenia rodziny oraz podziwiania piękna natury.
  2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 30 rozpocznie się Czuwanie Fatimskie. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze św. o godz. 7.45, 9.45, 11.00 i 17.00. Po Mszach św. poświęcenie: kłosów zbóż , kwiatów, warzyw, owoców i ziół.  W tym dniu przypada 19 rocznica powstania naszej Parafii pw. św Antoniego Padewskiego w Kosakowie.
  1. W czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz.17.45.
  2. Budowa kościoła: w tym tygodniu będą kontynuowane dalsze prace ziemne wokół kościoła.
  3. W liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek Święto Rocznicy poświęcenia kościoła archikatedralnego w Gdańsku, w piatek św. Jacka.
  4. W poniedziałek 13 sierpnia swoje urodziny obchodzi Arcybiskup Sławoj Leszek Głódż. W modlitwach pamiętajmy o naszym Arcypasterzu.
  5. U ministrantów można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.
  6. Są wolne jeszcze miejsca na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy, Gostynia, Gidl, Krakowa – Łagiewnik. W dniach 22 – 23 września. Koszt wyjazdu 250 zł. Zapisy w biurze parafialnym.
  7. Pragniemy podziękować Paniom z Dębogórza za sprzątnięcie kościoła, Panom Januszowi i Wojciechowi Przyborowskim za prace elektryczne w nowym kościele, nowożeńcom za ofiarowane kwiaty, a wszystkim za pomoc i ofiary. Bóg zapłać.
  8. U Pana Sołtysa z Kosakowa można zapisywać się na zawody wędkarskie, które odbędą się w sobotę 25 sierpnia.
  9. W sobotę 18 sierpnia od godz.17. 30 na placu przed Urzędem Gminy rozpoczną się Dni Kosakowa.
  10. 15 sierpnia tradycyjny już XXII Festyn Kaszubski na Rewie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Początek godz. 13. 30.
  11. Parafianom, przybyłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku.
Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log