Ogłoszenia/Kolędy

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

17.02.2019 r.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszach św. o godz.17. 45
  2. W sobotę przypada 28 rocznica święceń biskupich Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia . Pamiętajmy w modlitwach o Naszym Arcypasterzu
  3. Zakończyły się prace przy kładzeniu dachówki na kościele. Efekty  możemy oglądać. Za ofiary składane na budowę świątyni składamy  serdeczne podziękowania i prosimy w miarę możliwości o materialne wsparcie.
  4. W liturgii Kościoła wspominamy : w piątek święto Katedry  św. Piotra Apostoła,  w sobotę św. Polikarpa.
  5. Przed kościołem można nabyć Gościa Niedzielnego .
  6. Pragniemy podziękować Paniom z Dębogórza za sprzątnięcie świątynia, a wszystkim za pomoc i ofiary .Bóg zapłać.
  7. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a dzieciom i młodzieży miłego wypoczynku w czasie ferii.
Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log