Ogłoszenia/Kolędy

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA
13.10.2019 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem : „ Wstańcie, chodźmy ! „ . Przed kościołami zbierane są ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin niezamożnych.
  2. Dziś o godz.16. 30 rozpocznie się Czuwanie Fatimski i procesja z figurą Matki Bożej.
  3. Różaniec odmawiamy z dziećmi i młodzieżą we wtorki i czwartki o godz.16. 45, z dorosłymi po Mszy św. o godz. 17.45, z młodzieżą i kandydatami do bierzmowania w piątki o godz. 19.00. W niedzielę różaniec o godz. 16.30.
  4. W środę przypada 41 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17. 45 w łączności z różańcem.
  6. U ministrantów można nabyć nowe czasopisma religijne.
  7. Prosimy o uporządkowanie grobów na cmentarzu.
  8. W liturgii Kościoła wspominamy we wtorek św. Teresę od Jezusa w środę św. Jadwigę Śląską w czwartek Św. Ignacego Antiocheńskiego , w piątek św. Łukasza Ewangelisty.
  9. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Misje św.
  10. Pragniemy podziękować paniom z Dębogórza za sprzątnięcie kościoła. Bóg zapłać.
  11. Sześć lat temu 16 października 2013 rozpoczęliśmy budowę nowego kościoła. Wszystkim składamy podziękowania za składane ofiary, pomoc i modlitwę.
  12. W piątek 18 października Modlitewne Czuwanie Młodych w Parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Sopocie. Zapisy i bliższe informacje u ks.Piotra.
  13. W biurze parafialnym można zapisywać się wyjazd do Torunia na 28  rocznicę powstania Radia Maryja na 07 grudnia. Koszt wyjazdu 50 zł.
  14. Dziś w naszej Ojczyźnie wybory do parlamentu. Pamiętajmy o obywatelskim obowiązku głosowania.
  15. Przy wyjściu z kościoła można wypożyczyć dobry film lub książkę na niedzielę.
  16. W piątek pożegnaliśmy + Jana Kaszuba l. 68 z Dębogórza. Zmarłego polecamy Miłosierdziu Bożemu.
  17. Życzmy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.
Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log