Ogłoszenia/Kolędy

XII NIEDZIELA  ZWYKŁA

23.06.2019 r.

1. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów pamiętajmy o udziale w niedzielnej Mszy św. i chrześcijańskim spędzaniu wolnego czasu.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze św. z procesją Eucharystyczną po Mszach św. o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 11.00. W czwartek na zakończenie oktawy tradycyjne poświęcenie wianków.
  3.  Z okazji Dnia Ojca składamy wszystkim ojcom najlepsze życzenia.
  4.  W poniedziałek przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela , a w sobotę Świętych Apostołów Piotra i  Pawła, kolekta z tego  dnia przeznaczona jest na  Stolicę Apostolską tzw.  świętopietrze .
  5.  W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszach św. o godz. 17.45.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe we wtorek i piątek po Mszy św. o godz. 17.45, a w niedzielę na godz. 16.30. W piątek będziemy obchodzili Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W ty dniu nie obowiązuje post od potraw mięsnych.
  7.  W czasie wakacji Msze św. o godz. 18.30 będą odprawiane tylko wtedy, gdy będzie zamówiona intencja. Biuro parafialne  będzie czynne w przyszłym tygodniu, lipcu i sierpniu we wtorki i środy od godz. 19.00 do 19.30, a w soboty od godz. 9.00 do 10.00.
  8. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny będą śpiewane suplikacje jako ekspijacja za znieważanie Najświętszego Sakramentu i obraz Matki Bożej Częstochowskiej .
  9.  U ministrantów można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego
  10. Zmarła nasza parafianka + Anna Pobłocka z Dębogórza l.86. Pogrzeb w sobotę o godz. 10.30.  Zmarłą polecamy Miłosierdziu Bożemu. Rodzina prosi, aby zamiast kwiatów i wieńców na pogrzebie złożyć ofiarę na hospicjum w Gdyni.
  11. Pragniemy podziękować Paniom z Dębogórza za sprzątnięcie kościoła, wszystkim za pomoc w uświetnienie procesji Bożego Ciała oraz ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać.
  12. We wtorek 25 czerwca przy kościele od godz. 15.15 do 16.00 okazja do badania tętnic, osteoporozy, płuc i oskrzeli oraz zakwaszania.
  13. Parafianom, przybyłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku.

Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log