Ogłoszenia/Kolędy

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

16.02.2020 r.

 

 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszach św. o godz. 17.45
 2. W niedzielę przypada 29 rocznica święceń biskupich Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia . Pamiętajmy w modlitwach o Naszym Arcypasterzu
 3. Trwają prace w kościele przy docieplaniu dachu i kładzeniu instalacji elektrycznej. Za ofiary na budowę świątyni składamy serdeczne podziękowania. Msze św. w niedzielę będą odprawiane w „ starym kościele „ .
 4. W liturgii Kościoła wspominamy : w sobotę święto Katedry  św. Piotra Apostoła.
 5. Przed kościołem można nabyć Gościa Niedzielnego.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11. 00. zebranie rodziców dzieci kl. II, które mają w przyszłym roku 2021 przystąpić do I Komunii św.
 7. Organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 02 – 11 listopada. Informacje u ks. Piotra. Zapisy do końca lutego.
 8. Zebranie rodziców kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 11.00.
 9. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy: + Teodorę Siemińską Kosakowo ul. Rzemieślnicza 2 105, + Irenę Bialic Kosakowo ul. Kalinowa 18  l. 90 i Bogumiłę Purwin Mosty ul. Łąkowa 2  l. 56. Zmarłe polecamy Miłosierdziu Bożemu.
 10. Zmarł + Paweł Albecki Mosty ul. Lipowa 16. Pogrzeb w kościele parafialnym w Pierwoszynie w środę o godz. 10.00.
 11. Pragniemy podziękować Paniom z Dębogórza za sprzątnięcie świątynia, Państwu Annie i Mirosławowi Kotwickim właścicielom Restauracji KASZUBSKA za obiady dla pracowników na budowie kościoła, a wszystkim za pomoc i ofiary .Bóg zapłać.
 12. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.
Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log