OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI

III NIEDZIELA W. POSTU

19.03.2017 r.

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauki rekolekcyjne będzie głosił Ks. Prof. Wojciech Cichosz. Punktem kulminacyjnym rekolekcji będzie spowiedź św. we wtorek od godz. 15.00 do godz. 18.00 i piesza Droga Krzyżowa w środę z Kosakowa do Dębogórza o godz.18.30. Plan rekolekcji jest wywieszony na drzwiach kościoła i na stronie internetowej parafii. Ofiary, które złożymy na tace we wtorek i środę są przeznaczone dla rekolekcjonisty.
  1. W poniedziałek będziemy obchodzili Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Patrona ojców.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po wi Mszy w. o godz. 17.45.
  1. W piątek Drogi Krzyżowe dla dzieci i dorosłych o godz. 16.45, a dla młodzieży o godz. 19.00.
  1. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę godz. 16.30.
  2. W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  1. 25 marca przypada 25 rocznica ustanowienia Archidiecezji i Metropolii Gdańskiej
  1. Budowa kościoła: trwają prace przy deskowani dachu naszej świątyni.
  1. U ministrantów można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.
  2. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00, a lektorów o godz. 11.30.
  1. Osobę, która chciałaby poprowadzić scholę dziecięcą lub zespół młodzieżowy prosimy, aby zgłosiła się w biurze parafialnym
  1. W biurze parafialnym można nabyć małe paschaliki na stół wielkanocny w cenie 6 zł.
  1. Pragniemy podziękować Paniom z Pogórza za sprzątnięcie Kościoła, wszystkim za ofiary i pomoc. Bóg zapłać.
14.Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.
Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log