OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

23.04.2017 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus powiedział „ Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią „ . Również w dzisiejszą Niedzielę przypada święto patronalne Caritas. Przed kościołami są zbierane do puszek ofiary na ten cel. Dziś o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszach św. o godz. 17. 45.
  2. U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego z filmem –  „  Zmartwychwstały ”.
  3. Zbiórka ministrantów w sobotę o 11.00, a lektorów o godz. 11.30.
  4. Czuwanie modlitewne młodzieży w piątek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  5. W środę o godz. 17. 45 próba scholi młodzieżowej w salce katechetycznej.
  6. W liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek św. Wojciecha głównego patrona Polski i naszej Archidiecezji, we wtorek św. Marka Ewangelisty, a w sobotę św. Katarzynę ze Sieny.
  7. Za ofiary składane na budowę naszej świątyni składamy serdeczne podziękowania, a zwłaszcza z  I Święta  Wielkanocy  i prosimy o dalsze wsparcie w miarę możliwości.
  8. Przyszłą niedzielę rozpocznie się w Kościele Tydzień Biblijny.
  9. „Rodzina Rodzinie” pod takim hasłem przez 6 miesięcy w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, będą zbierane w naszej parafii ofiary do puszek dla jednej konkretnej rodziny z Syrii.
  10. We wtorek przypada Dzień modlitw o Urodzaje.
  11. Zmarł nasz parafianin + Tadeusz Milanowski z Pogórza ul. Wiejska 30. Pogrzeb we wtorek o godz. 13.00. Zmarłego polecamy Miłosierdziu Bożemu. Różaniec za zmarłego w kościele dziś i w poniedziałek o godz. 19.00 , a w niedzielę o godz. 18.00.
  12. Pragniemy podziękować paniom z Dębogórza za sprzątnięcie kościoła, a wszystkim za pomoc i ofiary. Bóg zapłać.
  13. Parafianom przybyłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log