Ogłoszenia

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

09.05.2021 r.

  1. Niedziela jest pamiątką Zmartwychwstania Pańskiego pamiętajmy o przeżywaniu w tym dniu Mszy świętej.
  2. Nabożeństwa majowe w tygodniu po wieczornej Mszy św. o godz. 17.45, a w niedzielę po Mszy św. godz. 17.00. Zapraszamy.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.45, a w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz. 17.00.
  4. Czuwanie Fatimskie w czwartek po Mszy św. godz. 17.45, w tym dniu przypada 40 rocznica zamachu na św. Jana Pawła II.
  5. W sobotę i niedzielę I KOMUNIE ŚWIĘTE dzieci z naszej parafii. Początek uroczystości dla I Grupy w sobotę o godz. 10.00, a dla II Grupy  godz. 12.00, dla III Grupy w niedzielę o godz. 11.00, a dla IV Grupy o godz. 13.00.
  6. Spowiedź dzieci do I Komunii : w I Grupa we wtorek o godz. 18.30 i II Grupa o godz. 19.00, w środę III Grupa o godz. 18.30 i IV Grupa o godz. 19.00.                              
  7. Sprzątanie i przygotowanie kościoła do I Komunii św. przez rodziców w czwartek o godz. 19.00.  Zabieramy  odpowiedni sprzęt.
  8. Próby generalne dla dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św. we wtorek I Grupa godz.15.00 II Grupa godz. 16.00, w środę III Grupa o godz. 15.00, IV Grupa godz. 16.00.
  9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  10. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  11. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.
  12. W liturgii Kościoła wspominamy w piątek św. Macieja Apostoła.
  13. Zapraszamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego.
  14. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła i utrzymanie parafii. Prosimy o dalsze wsparcie budującej się świątyni.
  15. Biuro parafialne w tygodniu będzie nieczynne. 16.Pragnę podziękować Paniom z Pogórza za sprzątnięcie kościoła, a wszystkim za pomoc i ofiary. Bóg zapłać.
  16. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

KATECHEZY DLA DZIECI KLAS III  DO  I  KOMUNII ŚW.

PRÓBA  GENERALNA

GRUPA  I  wtorek  godz. 15.00

GRUPA  II  wtorek  godz. 16.00

GRUPA  III  środa  godz. 15.00

GRUPA  IV   środa godz. 16.00

SPOWIEDŹ  ŚWIĘTA  DZIECI  DO  I  KOMUNII  ŚWIĘTEJ

WTOREK  / 11.05.2021 r. /

I GRUPA  – GODZ. 18. 30

II  GRUPA – GODZ. 19.00

ŚRODA / 12.05.2021 r. /

III GRUPA – GODZ. 18.30

IV GRUPA – GODZ.19.00

LISTA  DZIECI  KLAS  III  DO  I  KOMUNII ŚWIĘTEJ

15 – 16 MAJA  2121 r.

 

 

GRUPA I  15 maja 2021 r. godz. 10.00                        

1.       Białobrodzki Kajetan

2.       Dziekoń Piotr

3.       Jaskulska Karolina

4.       Kowalczyk Tomasz

5.       Kuźniewska Zofia

6.       Lewicka Amelia

7.       Loewnau Dominik

8.       Labuda Sebastian

9.     Marek Sandra

10.   Plichta Klaudia

11.   Plichta Lena

12.   Radoń Alicja

13.   Rodziewicz Mateusz

14.   Rolecki Alan

15.   Skiba Helena

16.   Stankiewicz Amelia

17.   Walkiewicz Wojciech

18.   Woźniak Jaśmina

19.  Tolksdorf Wiktoria

 

 

 

 

GRUPA  II  15 maja  2021 r. godz. 12.00

1.       Białek Julian

2.       Brzoska Wiktor

3.       Dowalewska Amelia

4.       Dzirba Malwina

5.       Dzirba Szymon

6.       Gdaniec Martyna

7.       Hyjek Kacper

8.       Jodłowska Maja

9.       Kamin Zuzanna

10.   Kierszka Gracjan

11.   Kłosin Urszula

12.   Kosznik Maja

13.   Kotuła Hanna

14.   Kotwicki Nikodem

15.   Król Zuzanna

16.   Kulwicki Mateusz

17.   Łobaczewska Blanka

18.   Mach Anna

19.   Mach Maciej

20.   Marczak Dawid

21.   Przybysz Julia

22.   Tabaczka Lena

23.   Sturgulewski Mateusz

24.   Dziwulska Marcela

25.   Dziwulski Jan

 

 

 

GRUPA  III  16 maja  2021 r.  godz. 11.00

1.       Arendt Wiktoria

2.       Bobrowski Paweł

3.       Chmielińska Blanka

4.       Goyke Jadwiga

5.       Goyke Mikołaj

6.       Kulik Szymon

7.       Kurkowska Kornelia

8.       Majewski Nikodem

9.       Miłaszewski Tymoteusz

10.       Makurat Maciej

11.     Paciuch Mieszko

12.     Segieda Marcel

13.      Szmytke Paweł

13.      Szulc Dustin

 

 

 

 

GRUPA  IV  16  maja 2021 r.  godz. 13.00

1.      Barańska Zuzanna

2.      Kreft Blanka

3.      Kujawska Anastazja

4.       Madelska Lena

5.       Patoka Jan

6.       Pobłocki Adam

7.       Powązka Maja

8.       Przyborowska Zofia

9.       Szymańska Julia

10.      Szymański Nikodem

11.    Wawrzyniak Maciej

12.     Wawrzyniak Tomasz

13.     Wilczyński Oskar

14.     Mielczarek Zuzanna

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  
 

 

 

Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log