VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19.02.2017 r.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszach św. o godz. 17.45
  2. W czwartek przypada 26 rocznica święceń biskupich Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia. Pamiętajmy w modlitwach o Naszym Arcypasterzu.
  3. Trwają prace przy stawianiu konstrukcji dachowej kościoła. Efekty możemy oglądać. Za ofiary składane na budowę świątyni składamy serdeczne podziękowania i prosimy w miarę możliwości o materialne wsparcie.
  4. W liturgii Kościoła wspominamy: w środę święto Katedry św. Piotra Apostoła, a w czwartek św. Polikarpa.
  5. W sobotę ministranci udają się na turniej piłkarski Liturgicznej Służby Ołtarza do Gdańska.
  6. Spotkanie modlitewne Dzieci Żywego Różańca w sobotę o godz. 15:00.
  7. Młodzież uzdolnioną muzycznie, która chciałaby uświetnić śpiewem Msze św. zapraszamy w piątek na 19.00 do salki katechetycznej.
  8. Przed kościołem można nabyć Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.
  9. Pragniemy podziękować Paniom z Dębogórza za sprzątnięcie świątyni, a wszystkim za pomoc i ofiary. Bóg zapłać.
  10. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log