Ogłoszenia/Kolędy

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

21.10.2018 r.

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny pod hasłem „ Pełni Ducha i Posłani ‘’.
  1. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych w ciągu tygodnia na  różaniec.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z różańcem św.
  1. W liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek św. Jana Pawła II.
  2. Kartki na wypominki wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie kiedy zdrowaśka ma być odmówiona.
  3. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę  o godz. 11.00.
  1. Budowa kościoła: została przywieziona dachówka na pokrycie dachu kościoła. Prace rozpoczną się na przełomie października i listopada. Dziękuje za składane ofiary na budowę naszej świątyni, a jednocześnie  prosimy w miarę możliwości o dalsze materialne wsparcie.
  1. Przed kościołem można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego .
  2. W Uroczystości Wszystkich Świętych – 1 listopada Msza św. na cmentarzu parafialnym będzie odprawiona o godz. 13.00. Początek żałobnej  procesji na cmentarz o godz. 12.30.
  1. 2 listopada w Dzień Zaduszny Msza św. zbiorowa za zmarłych w nowym kościele o godz. 10.00. Po Mszy św. procesja żałobna na cmentarz.
  1. Prosimy odnowić opłaty za miejsca na cmentarzu po upływie 20 lat od daty pogrzebu.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wypożyczyć film lub lekturę na niedziele.
  2. Przypominamy o obywatelskim obowiązku udziału w wyborach samorządowych.
  1. Pragniemy podziękować Paniom z Dębogórza za sprzątnięcie świątyni, a wszystkim za pomoc i ofiary. Bóg zapłać.
  1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.
Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log