Niedziela Chrztu Pańskiego

8.01.2017 r.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy w liturgii Kościoła czas Bożego Narodzenia. Rozpoczyna się okres zwykły.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszach św.
  3. W piątek, po Mszy św. o godz. 17.45, różaniec fatimski.
  4. Z uwagi na kolędy, Msze św. w tygodniu odprawiane są o godz. 8.45, a w soboty o 17.45. W tym tygodniu, wyjątkowo, w piątek Msza św. o godz. 17.45 połączona z czuwaniem fatimskim.
  5. Biuro parafialne jest czynne po każdej Mszy św.
  6. Przed kościołem można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.
  7. Z uwagi na złe warunki atmosferyczne, prace przy budowie kościoła są wstrzymane.
  8. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła podczas wizyty duszpasterskiej.
  9. Dziękujemy Paniom z Kosakowa za sprzątnięcie kościoła.
  10. W przyszłą niedzielę, 15.01., dzieci ze SP w Dębogórzu przedstawią Jasełka na Mszy św. o godz. 11.00.
  11. Przed kościołem wolontariusze zbierają ofiary na bardzo kosztowne leczenie Kornelka, który zmaga się z nowotworem oczka.
  12. Plan kolęd jest wywieszony w gablocie kościoła i dostępny na stronie internetowej parafii.
  13. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log