Ogłoszenia/Kolędy

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

XX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

18.08.2019 r.

1. Kończy się czas wakacji i urlopów, dziękujemy Panu Bogu za piękną pogodę. Pamiętajmy o bezpiecznych powrotach do domów.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszach św. o godz. 17. 45.
  3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na budowę świątyni i prosimy jak zawsze w miarę możliwości o materialne wsparcie.
  5. Można dokonywać wpłat na pielgrzymkę do Częstochowy, Lichenia, Krakowa – Łagiewnik 07 -08 września. Koszt wyjazdu 250 zł.
  6. W liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Bernarda, w środę  św. Piusa  X , w czwartek NMP Królową, w sobotę św. Bartłomieja.
  7. Pragniemy podziękować Paniom z Dębogórza za sprzątnięcie kościół,  a wszystkim za pomoc i ofiary. Bóg zapłać.
  8. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku.
Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log