OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA

21.05.2017 r.

1. Przeżywamy miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe są odprawiane od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 17.45, dzieci zapraszamy z rodzicami w środy, młodzież w piątki na godz. 19.00.      W  czwartek Nabożeństwo majowe w Dębogórzu o godz. 19.00 przy posesji Państwa  Stefanowskich.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy przezywali Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  1. W środę Nowenna do Natki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem majowym.
  1. Budowa kościoła : trwają prace nad projektem wystroju wnętrza kościoła. Składamy podziękowania za ofiary na budowę kościoła i prosimy  jak  zawsze  w miarę możliwości o materialne wsparcie.
  1. U ministrantów można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.
  2. W piątek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o najważniejszych osobach w naszym  życiu, którym tak wiele zawdzięczamy.
  1. W liturgii Kościoła wspominamy w środę Wspomnienie Najświętszej Maryi  Panny Wspomożycielki Wiernych , w piątek św. Filipa Nereneusza.
  1. Z powodu braku chętnych wyjazd na spotkanie młodych w Lednicy został odwołany.
  1. Spotkanie dzieci klas III w związki z I rocznicą Komunii św. w środę o godz. 17.00. a rodziców w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
  1. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00, a lektorów o godz. 11.30.
  2. Rodziców ministrantów i lektorów, którzy udają się na obóz, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek na godz. 19.30 do salki katechetycznej.
  1. Dzieci Żywego Różańca zapraszamy na modlitewne spotkanie w sobotę na godz. 12.00.
  1. Zapraszamy młodzież męską i żeńską do niesienia obrazów w czasie pieszej pielgrzymki do Wejherowa.
  1. Są wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną do Zamościa, Lwowa, i Lublina  w dniach 3 – 8 lipca. Zapisy u Ks. Tomasza.
  1. Dziękujemy Paniom z Kosakowa i Pogórza za sprzątnięcie kościoła, kwiaty , a wszystkim za pomoc i ofiary. Bóg zapłać.
  2. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log