Dekret Metropolity Gdańskiego ws. koronawirusa

Drodzy bracia i siostry! Z powodu ciężkiej sytuacji na świecie, Ksiądz Arcybiskup Metropolita Gdański, Sławoj Leszek Głódź wydał dekret, w którym między innymi podczas Mszy Świętej może być maksymalnie 50 osób. Wszelkie nabożeństwa ( Drogi Krzyżowe, Gorzkie Żale, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy itp. ) zostają tymczasowo odwołane. Wszelkie grupy działające przy kościele, katechezy dla dzieci zostają także odwołane. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach po przez internet. Prosimy o pozostanie w domach i chwilowo ograniczyć spotkania z innymi ludźmi. Módlmy się także, aby Miłosierny Bóg miał nas w opiece i oddalił od nas epidemię.

Święty Boże, Święty mocny, Święty a nieśmiertelny. Zmiłuj się nad Nami i nad całym światem.

Link do pełnego dekretu księdza Arcybiskupa:  https://www.diecezja.gda.pl/gosc-niedzielny/5735-dekret-metropolity-gdanskiego-w-zwiazku-z-pandemia-koronawirusa

Wykonanie: Crenet.pl oraz Nautil.pl log